Triebenský kvapík

Mezi dvěma a šestnácti stupni teploty vzduchu, mezi jedničkou a trojkou lavinovou situací. Dvaatřicet ukazuje odpoledne teploměr na fasádě chaty Bergerhube. Určitě řekl cvanciš? Bílé vínko a salát. Obličej v barvě červené mikiny. Lavina mokrých bloků a desek se sunula pomalu jako smrad.

Read More

5 komentářů

  1. Ty mě fakt sereš:))) Ten s tím snowboardem si to jako vyšláp nahoru jo? Tak to je borec. A to chcaní na konci dokonalá tečka:))) Jak kdyby si mi nachcal do držky:))))

    1. Syn Adam děkuje za uznání a poklony :-) Pokud se dobře podíváš na první záběr, tak jde na splitboardu (vysvětlení pro Čmoudy: něco jako rozříznuté prkno – nahoru lyže, dolů snowboard)

  2. To je pohoda takhle brzo ráno při pátku 13 koukat v práci na něco hezkého. Poslední den v práci před týdenní dovolenou a takový ranní relax před řešením všelijakých pracovních píčovin před dovčou na poslední chvíli, co mne dnes čeká. Video s pěknou muzikou a krásnými záběry včetně akrobata na prkně a závěrečným vodopádem je parádní. Asi se dnes na to také „vyvodopádím“…

    1. Milane, děkujeme za pochvalu. Nějak jsme nestíhali dělat reporty, takže než to sem všechno nasázíme, bude léto a proto obava z pruzení :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *